Пістолет горохострел рослинні проти Зомбі Plants vs Zombies
Характеристики:
Яскрава коробка — ідеальний варіант для подарунка дитині;
-
Матеріал: пластик + паралонові кулі;
-
Вміст набору на фото;
-
Висота фігурки: 13 см;
-
Розмір коробки: 33х21х9 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Пистолет горохострел Растения против Зомби Plants vs Zombies |
Информация для заказа
- Цена: 1 040 ₴







