
Величезний набір ігрових фігурок Roblox, ігрові фігурки Роблокс Ultimate Mega Set 24 фігурки Модель 3
2 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 7039-3
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Величезний набір ігрових фігурок Roblox, ігрові фігурки Роблокс Ultimate Mega Set 24 фігурки, у коробці
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- 24 фігурки;
- Висота фігурки: 7 см;
- Розмір коробки: 53х31х6 см
- Склад на фото;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | ROBLOX |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Модель 3 |
| Тип назначения | Огромный набор игровых фигурок Roblox, игровые фигурки Роблокс Ultimate Mega Set 24 фигурки |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴








