Жіночий міський рюкзак Кенгуру в прогулянковий клітку, сумка рюкзак для дівчат
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 25 см;
Ширина: 21 см;
Глибина за основою: 11 см;
Лямки регулюються;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 500 г |
| Высота | 25 см |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 11 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский городской рюкзак Кенгуру в клетку прогулочный, сумка рюкзак для девушек |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴











