Рюкзак жіночий стиль тиснення, міні рюкзачок для дівчат
Характеристики
Стильний і модний Рюкзак жіночий, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Глибина на основі: 12 см;
Якісний внутрішній підклад;
Лямки регулюються;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 500 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский городской рюкзак стиль Луи Витон тиснение, мини рюкзачок для девушек |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴










