
НАБІР! Жіночий міні рюкзачок стиль + пояс поясний шкіряний. Рюкзак прогулянковий Невеликий
1 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 1519+Р
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
НАБІР! Жіночий міні рюкзачок стиль + пояс поясний шкіряний. Рюкзак прогулянковий Невеликий
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Довжина: 20 см;
-
Ширина: 9 см;
-
Висота: 24 см;
- Ремінь - натуральна шкіра, ширина - 3,5 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 9 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴










