Жіночий місткий рюкзак сумка трансформер з тисненням рептилія, сумка-рюкзак жіноча
Характеристики:
Матеріал: Турецька екошкіра преміум'якості;
Фурнітура: метал;
Тип: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: рельєфна шкіра рептилії;
Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Розміри:
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 700 г |
| Высота | 32 см |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 12 см |
| Цвет | Белый |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Городской женский рюкзак сумка трансформер с тиснением рептилия, сумка-рюкзак женская |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴











