Жіночий міський рюкзак кенгуру з віночком, невеликий прогулянковий рюкзачок
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 33 см;
Ширина: 28 см;
Глибина за основою: 15 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 600 г |
| Высота | 33 см |
| Узоры и принты | Животные принты |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 15 см |
| Цвет | Бирюзовый |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 925 ₴








