Жіночий маленький рюкзак бананка через плече, Невеликий Рюкзак жіночий еко шкіра чорний
Характеристики:
Матеріал: екокжа (м'яка);
Ширина: 17 см;
Висота: 20 см;
Глибина на основі: 9 см;
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 450 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 9 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский мини рюкзак бананка на плечо, маленький женский рюкзачок эко кожа черный |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴











