Рюкзак жіночий рептилія білий, прогулянковий рюкзачок рептилія зміїний
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі.
Висота: 28 см;
Ширина: 23 см;
Товщина: 11 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 500 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 11 см |
| Карманы | Верхний |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 23 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴











