Шкіряний Рюкзак жіночий міський з квітами, рюкзачок прогулянковий натуральна шкіра.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
На блискавці;
Ширина: 26 см;
Глибина на основі: 13 см;
Висота: 32 см;
Якісна металічна фурнітура.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 32 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 130 ₴









