
Модний Рюкзак жіночий міська сумка трансформер стиль коричневий, сумка-рюкзак для дівчат Черный
1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 1077Ч
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Модний Рюкзак жіночий міська сумка трансформер стиль коричневий, сумка-рюкзак для дівчат
Характерики:
Матеріал: Турецька екожа преміум якості;
Фурнітура: метал;
Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: стиль ;
Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Розміри:
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
ДОСТАВКА І ОПЛАТА
Відправляємо Нової Пощой, Укріпкою, Justin кожен день, крім неділі. Ми завжди намагаємося якомога швидше відправити ваше замовлення і часто наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу.
Оплата на карту Приватбанка, ПроМОплата, платежі (Оплата при отриманні)
Якщо у вас залишилися питання, передзвоните нам і наш менеджер з радістю відповість Вам і допоможе з вибором
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 700 г |
| Высота | 32 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 12 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴





