
Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1 з брелоком ведмедик Рюкзачок сумочка жіноча Сумка-рюкзак для дівчат
950 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 726
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1 з брелоком ведмедик Рюкзачок сумочка жіноча Сумка-рюкзак для дівчат
Стильна та модна жіноча міська сумка, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручна та практична
Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум'якості;
Висота: 31 см;
Ширина: 27 см;
Глибина за основою: 13 см;
Тип: сумка-рюкзак;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 650 г |
| Высота | 31 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 13 см |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴






