Жіночий міський рюкзак сумка трансформер чорний, сумка-рюкзак жіноча 2 в 1 формат А4
Характерики:
Матеріал: Турецька екожа преміум якості;
Фурнітура: метал;
Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: однотонний матовий;
Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Розміри:
Висота: 29 см;
Ширина: 28 см;
Глибина: 11 см;
ДОСТАВКА І ОПЛАТА
Відправляємо Нової Пощой, Укріпкою, Justin кожен день, крім неділі. Ми завжди намагаємося якомога швидше відправити ваше замовлення і часто наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу.
Оплата на карту Приватбанка, ПроМОплата, платежі (Оплата при отриманні)
Якщо у вас залишилися питання, передзвоните нам і наш менеджер з радістю відповість Вам і допоможе з вибором
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 600 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 29 см |
| Глубина | 11 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴











