Модний Рюкзак жіночий міський сумка сумка-рюкзак 2 в 1 трансформер
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Сумка-рюкзак (трансформер, без проблем можна носити як сумку або як рюкзак не перестегивая при цьому лямки);
-
Висота: 33 см;
-
Ширина: 27 см;
-
Товщина: 10 см;
Переваги:
-
Якісна фурнітура, фабричне виробництво;
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Компактний і зручний розмір, але в той же час досить місткий;

Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)

Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 600 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Модный женский городской рюкзак сумка в стиле Луи Витон, сумка-рюкзак 2 в 1 трансформер |
Информация для заказа
- Цена: 1 130 ₴











