Жіночий міський великий рюкзак чорний, стильний і модний рюкзачок для дівчат екошкіра
Храктеристики:
Матеріал: екошкіра преміум;
Металева фурнітура;
Висота: 44 см;
Ширина: 29 см;
Глибина: 13 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eton |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 900 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский городской большой рюкзак черный, стильный и модный рюкзачок для девушек эко кожа |
Информация для заказа
- Цена: 1 130 ₴











