Жіночий міський рюкзак + невелика сумка, клатч
Характеристики:
-
2 в 1 — рюкзачок + сумочка;
-
Матеріал: екошкіра;
-
Довжина сумочки: 19 см;
-
Висота сумочки: 13 см;
-
Ширина основи сумочки: 6 см;
-
Висота рюкзака: 30 см;
-
Ширина рюкзака: 27 см;
-
Глибина рюкзака: 9 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 9 см |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 910 ₴






