Жіночий мінірюкзак сумочка фіолетовий
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра;
-
Колір: фіолетовий;
-
Тип: сумка-рюкзак (лямки на карабінах, з легкістю можете використовувати як сумку або як рюкзак);
-
Висота: 21 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 12 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)

Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 700 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 21 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴











