Рюкзак жіночий-сумка
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Колір: КРАСНИЙ (Чорного НІТ);
-
Тип: сумка-рюкзак;
-
Висота: 28 см;
-
Ширина: 25 см;
-
Глибина: 15 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)

Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладним платежом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 550 г |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Верхний, Боковые |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Универсальный |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴







