Вінтажний Рюкзак жіночий
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Висота: 38 см;
-
Ширина: 30 см;
-
Глибина: 10 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴








