Жіночий маленький рюкзак сумка Кенгуру 2 в 1, Невеликий сумка рюкзак
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Сумка-рюкзак 2 в 1;
Ширина: 30 см;
Висота: 31 см;
Ширина на основі: 16 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 31 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴











