
Жіночий маленький рюкзак сумочка трансформер з брелоком, Невеликий рюкзачок сумка Ведмедик для дівчат Красный, Верхний, Женский,
950 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 1285
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жіночий маленький рюкзак сумочка трансформер з брелоком, Невеликий рюкзачок сумка Ведмедик для дівчат
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі;
-
Брелок у комплекті;
-
Тип: сумочка-рюкзак;
-
Висота: 22 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Глибина: 9 см;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 500 г |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 9 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 18 см |
| Основные | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Карманы | Верхний |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴




