
Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна сумка офісна чорна
2 449 ₴
- В наличии
- Код: K 1326Д
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна сумка офісна чорна
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Воловья шкіра);
-
Плечовий ремінь в комплекті;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 37 см;
-
Глибина: 6 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
-
Воловья шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1000 г |
| Вид кожи | Бычина |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Кожаный деловой портфель сумка для документов А4, кожаная сумка офисная черная |
Информация для заказа
- Цена: 2 449 ₴










