
Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер Коричневый
1 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 1290К
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер
Стильний і модний Рюкзак жіночий, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 31 см;
Ширина: 31 см;
Глибина на основі: 14 см;
Сумка-рюкзак (плечовий ремінь на карабінах);
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 600 г |
| Высота | 31 см |
| Узоры и принты | Животные принты |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 14 см |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 31 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴






