
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, Сумка для чоловіка офісна для роботи екошкіра кенгуру
1 299 ₴
- В наличии
- Код: K 1072С
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, Сумка для чоловіка офісна для роботи екошкіра кенгуру
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 800 г |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴









