Жіночий міський рюкзак екошкіра
Характеристики:
Матеріал: турецька екошкіра;
Виробник: Туреччина;
Висота: 34 см;
Ширина (за основою): 24 см;
Глибина: 10 см;
Якісний підклад і фурнітура;
Усередині одне основне відділення + є внутрішня кишенька на блискавці;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 800 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский городской рюкзак экокожа |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴








