Невеликий Рюкзак жіночий із вухами Мікі
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та якісна Екошкіра;
-
Глибина: 9 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Висота: 21 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 21 см |
| Глубина | 9 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 16 см |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴









