Жіночий мінірюкзак Екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Екошкіра;
-
Лямки — тканинні;
-
Висота: 25 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 10 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серебро |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴



