
Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії, тримач гаманець для пластикових карток та візиток
565 ₴
- В наличии
- Код: K 1164
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії, тримач гаманець для пластикових карток та візиток
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Рельєфна шкіра у силі рептилії;
Ширина: 8,5 см;
Висота: 10 см;
Товщина: 2,5 см;
Місткість: 20 карт;
Якісна внутрішня частина дорогих матеріалів;
УВАГА! Ціна вказана тільки за візитницю, якщо потрібна подарункова коробка як на останніх фото, обов'язково уточнюйте при замовленні (ціна коробки +165 грн).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 100 мм |
| Застежка | Кнопки |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для кредитных карт | 16-20 |
| Количество вмещаемых карт | 20 шт |
| Количество прозрачных отделений | 16-20 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Визитница для своих карт |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 565 ₴










