
Дитячий мінірюкзачок-трансформер із блискітками, Невеликий прогулянковий рюкзачок із брелоком для дівчаток Черный
949 ₴
- В наличии
- Код: K 1017Д
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий мінірюкзачок-трансформер із блискітками, Невеликий прогулянковий рюкзачок із брелоком для дівчаток
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
-
Брелок у комплекті;
-
Тип: сумочка-рюкзак;
-
Висота: 21 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Глибина: 8,5 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 500 г |
| Высота | 21 см |
| Глубина | 8.5 см |
| Цвет | Черный |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴










