
Дитячий леопардовий рюкзак люкс-якість. Мінірюкзачок для дівчаток тигровий Коричневий
1 100 ₴
- В наличии
- Код: K 1059Д
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий рюкзак леопардовий люкс якість. Міні рюкзачок для дівчаток тигровий
Характеристики:
Люкс Якість!
Матеріал: високоякісна екошкіра;
Якісний та практичний підклад;
Висота: 27 см;
Ширина: 23 см;
Глибина: 12 см;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 600 г |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 12 см |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 23 см |
| Тип | Рюкзак |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴









