
Стильна Сумка для чоловіка через плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі
1 699 ₴
- В наличии
- Код: K 1045
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильна чоловіча міська сумка через плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі, щільна та якісна екошкіра
Характеристики:
Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 48 см;
Ширина за основою: 24 см;
Висота: 36 см;
Герметичний відділ для взуття;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 360 мм |
| Длина | 480 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Канва |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Большой |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Нестандартная |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴










