
Сумка для чоловіка бананка нагрудна Baellery барсетка
749 ₴
- В наличии
- Код: K 1035
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка для чоловіка бананка нагрудна Baellery барсетка
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі;
-
Добре тримає форму;
-
Висота: 21 см;
-
Ширина: 13 см;
-
Глибина: 4,5 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 210 мм |
| Длина | 45 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Выберите цвет |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴










