
Жіночий мінішпакетка з тисненням, сумка-рюкзак міський для дівчат, Невеликий рюкзачок Молочный
1 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 1004М
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жіночий мінішпакетка з тисненням, сумка-рюкзак міський для дівчат, Невеликий рюкзачок
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 25 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Товщина: 9 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
Компактний і зручний розмір, але водночас досить місткий;

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)

Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 400 г |
| Высота | 25 см |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 9 см |
| Карманы | Верхний |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Молочный |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴







