
Дитячий конструктор Крижане Серце Принцеса Frozen замок Лего Ельза для дівчаток
649 ₴
- В наличии
- Код: K 986Ж
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модний жіночий клатч гаманець із натуральної шкіри рептилія, жіночий клатч-гаманець крокодил, виготовлений зі шкіри портмоне
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 11,5 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 1,5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 100 г |
| Вид кожи | Бычина |
| Вид кожи по способу отделки | Рептилия |
| Длина | 115 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Клатч |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Модный женский клатч кошелек из натуральной кожи рептилия, женский клатч-кошелек крокодил кожаный портмоне |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴




