
Великі ігрові фігурки Roblox в коробці атака зомбі, іграшкові чоловічки Роблокс набір
749 ₴
- В наличии
- Код: K 993
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, Жіночі сумочки та клатчі, невелика сумка багет чорна біла
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.

Характеристики
Матеріал: якісна та щільна екошкіра;
Пресовані логотипи на фронтальній стороні;
Ремінець тканинний зі вставками з екошкіри, на карабінах;
Максимальна довжина ремінця: 114 см (регулюється);
Довжина: 22 см;
Висота: 16 см;
Глибина: 10 см;
Металева фурнітура;
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавить схожі варіанти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atak |
| Высота | 160 мм |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина | 220 мм |
| Длина плечевого ремня | 1140 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Нестандартная |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женская сумка слинг, Бананка сумка для девушки, Женские сумочки и клатчи, мини сумочка багет черная белая |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴














