
Дитячі фігурки конструктор лего Among Us набір сет з 8 шт Амонг Ас персонажі герої
849 ₴
- В наличии
- Код: K 967ГБ
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Яскрава жіноча невелика сумка через плече Marc Jacobs каркасна сумка блакитна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожню;
Довжина: 21 см;
Ширина за основою: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Логотип — рельєфне ущільнення;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jacobs |
| Цвет | Голубой |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Экокожа |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Стиль | Универсальный |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Качественная женская мини сумочка на плечо в стиле Marc Jacobs, маленькая сумка каркасная |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴










