
Жіноча невелика сумка, клатч Pinko чорна невелика сумка Пінко пташка
899 ₴
- В наличии
- Код: K 771КР
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча невелика сумка, клатч Pinko чорна невелика сумка Пінко пташка
Характеристики

- Матеріал: високоякісна екошкіра (добре тримає форму);
- Закривається на 2 магніти-кнопки;
- Усередині 3 відділення;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: ланцюжка + кокоса;
- Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або ж укоротити в разі потреби, прибравши зайві ланки в ланцюжку);
- Довжина: 23 см;
- Висота: 14,5 см;
- Ширина за основою: 8 см;
Подивитися весь асортимент жіночих сумочок
Вирушаємо Новою Поштоюкою, Укрпошта, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
Якщо у Вас залишилися питання, перетелефонуйте нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вид кожи | Эко-кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 145 мм |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина | 210 мм |
| Длина плечевого ремня | 1450 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Магнит |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женская мини сумочка клатч Pinko черная с красными вставками, маленькая сумка Пинко птички |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴









