
Дитячий набір фігурок Рослини проти Зомбі Бос Фараон фігурки Plants vs Zombies у великій коробці
799 ₴
- В наличии
- Код: K 953
Матеріал: Екошкіра преміум'якості;
Якісне рельєфне 3Д тиснення рептилії;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Добре тримає форму навіть у порожньому стані;
Одне наскрізне відділення (дві кишені ведуть у загальне відділення) розділене перегородкою-кишенею на блискавці в центрі, також є внутрішня кишеня під стінку на блискавці;
Висота: 18 см;
Довжина: 21 см;
Глибина: 9 см
Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вид кожи | Эко-кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 180 мм |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина | 210 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 90 мм |
- Цена: 799 ₴








