
Дитячий набір іграшка Рослини проти зомбі | Набір фігурок Plants vs Zombies у коробці
749 ₴
- В наличии
- Код: K 951
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка для чоловіка планшетка Jeep повсякденна через плече, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра Джип
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра;
Міцна металева фурнітура з гравіюванням бренда;
Ширина: 19 см;
Ширина за основою: 5,5 см;
Висота: 23 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeep |
| Страна производитель | Китай |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 190 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Мужская сумка планшет Jeep повседневная на плечо, барсетка сумка-планшет для мужчин эко кожа Джип |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴










