
Набір фігурок лього Harry Potter 6 шт., іграшкові герої персонажі Гаррі Поттер lego Roblox Черный
839 ₴
- В наличии
- Код: K 931Д
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитяча невелика сумка, клатч із підковою, сумка через плече чорна молочна
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму);
Фурнітура: металева;
Довжина: 23 см;
Висота: 14,5 см;
Ширина за верхньою основою: 8 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 14.5 см |
| Глубина | 8 см |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 23 см |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 839 ₴









