
Дитяча іграшка танцюючий м'який співаючий Хаггі Ваггі Кісі Місі синій рожевий Синий Хагги Вагги
1 349 ₴
- В наличии
- Код: K 933+К
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шкіряний чоловічий гаманець портмоне люкс якість Лакоста Крокоділ, чоловічий портмоне на магніті Lacoste
Характерики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмування логотипа;
Закривається на магніт;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монениця всередині;
Відокремлення для сим-карт або карт пам’ яті;
УВАГА! Ціна визначена тільки за гаманець, якщо вам потрібна подарункова дерев'яна коробка як на фото, обов'язково впорядковуйте це при оформленні замовлення (вартість коробки 165 грн);
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відсилаємо Нової Пощой, УкріПощой. Відправка замовлень зроблена максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Методи сплати: Промооплата, плата за приватну виплату, платежу (ОПЛАТА ПОЛУЧЕНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 150 г |
| Длина | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Бумажник двойного сложения |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Кожаный мужской кошелек портмоне люкс качество стиль Лакоста Крокодил, мужское портмоне на магните Lacoste |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴








