
Набор Фигурок Игрушек Растения Против Зомби 19 шт, игровые фигурки Plants vs Zombies
1 549 ₴
- В наличии
- Код: K 911
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модна Сумка для чоловіка планшетка шкіряна чорна, сумка-планшет із натуральної шкіри барсетка
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Регульований плечовий ремінь (максимальна довжина 128 см);
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Товщина: 4,5 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра;
Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою мінікишенею на блискавці;
Надійна металева фурнітура;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 240 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴








