Жіночий мінішпакет-кенгуру кенгуру екошкіра, Невеликий рюкзачок сумочка
Характеристики:
Матеріал: якісна та м'яка екошкіра;
Висота: 22 см;
Ширина (за основою): 20 см;
Глибина: 9 см;
Якісний підклад і фурнітура;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Вес | 600 г |
| Высота | 22 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 9 см |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 20 см |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский мини рюкзак сумка кенгуру эко кожа, маленький рюкзачок сумочка |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴







