
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, Сумка для чоловіка офісна для роботи екошкіра
1 200 ₴
- В наличии
- Код: K 354МЧ
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, Сумка для чоловіка офісна для роботи екошкіра, стильна та модна сумка для документів

Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 12,5 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 800 г |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴










