
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 Екошкіра чорний, Сумка для чоловіка офісна сумка-портфель
1 399 ₴
- В наличии
- Код: K 231
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 Екошкіра чорний, Сумка для чоловіка офісна сумка-портфель, стильний і модний портфель для роботи Gatoer
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 10,5 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 900 г |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 105 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Мужской деловой портфель для документов формат А4 ПУ кожа черный, Мужская сумка офисная деловая сумка-портфель |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴










