Стильний Рюкзак жіночий сумка 2 в 1, міський прогулянковий рюкзачок сумочка
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Сумка-рюкзак (лямки на карабінах, можна з легкістю перестебнути та носити як сумочку через плече);
Висота: 20 см;
Ширина (за основою): 18 см;
Глибина: 9 см;
Якісний підкладка та фурнітура;
2 відділення + передня кишеня на блискавці;

Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 450 г |
| Высота | 20 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 9 см |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Молочный |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴









