
Чоловіча шкіряна бананка Крокодил рептилія, сумка нагрудна з натуральної шкіри барсетка
1 249 ₴
- В наличии
- Код: K 701
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловіча шкіряна бананка Крокодил рептилія, сумка нагрудна з натуральної шкіри барсетка
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Висота: 29 см;
Ширина: 15,5 см;
Глибина: 6 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи | Воловья кожа |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 155 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Нестандартная |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 249 ₴








