
Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1, якісний рюкзачок для дівчат сумка-рюкзак трансформер Бордовый
990 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 887
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1, якісний рюкзачок для дівчат сумка-рюкзак трансформер
Характеристики:
-
Матеріал: якісна та щільна екошкіра (Туреччина);
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 30 см;
-
Ширина по низу: 29 см;
-
Ширина по верху: 24 см;
-
Глибина: 15 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого китайського шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)

Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 800 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Верхний |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женский городской рюкзак сумка 2 в 1, качественный рюкзачок для девушек сумка-рюкзак трансформер |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴










