
Жіноча невелика сумка через плече екошкіра чорна, якісна класична невелика сумка для дівчат
1 065 ₴
- В наличии
- Код: K 893
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча невелика сумка через плече екошкіра чорна, якісна класична невелика сумка для дівчат

Характеристики:
- Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна);
- Закривається на блискавку та магніти;
- Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах;
- Фурнітура: метал;
- У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: екошкіра на карабінах;
- Довжина ременя ручки: 41 см;
- Довжина плечового ременя: 120 см;
- Довжина: 21,5 см;
- Висота: 20 см;
- Ширина за основою: 12 см;
Подивитися весь асортимент жіночих сумочок
Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
Якщо у Вас залишилися питання, перетелефонуйте нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 200 мм |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина | 215 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Длина ручек | 410 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женская мини сумочка на плечо эко кожа черная, качественная классическая маленькая сумка для девушек |
Информация для заказа
- Цена: 1 065 ₴










