
Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний коричневий, гаманець для чоловіка зі шкіри
649 ₴
- В наличии
- Код: K 708
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний коричневий, гаманець для чоловіка зі шкіри
Характеристики
Матеріал: Натуральна шкіра;
Висота: 9,5 см;
Довжина: 11,5 см;
Товщина: 2,5 см;
На кнопці;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрПікай, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 100 г |
| Вид кожи | Бычина |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Длина | 115 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Кошелек |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Мужской классический кошелек портмоне натуральная кожа черный коричневый, бумажник для мужчины из кожи |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴











